۱۳۸۸ شهریور ۲, دوشنبه

كارآفريني اينترنتي - تجاری سازی تعاملات ایمیلی

مدتیه دارم به یه بیزنس جدید فکر می کنم.ترجیح می دم که بر پایه اینترنت باشه.ایده های خوب هست که سعی می کنم اینجا با دیگران به اشتراک بگذارم.
یک ایده : به این فکر می کردم که چطور میشه از تبادلات ایمیلی که روزانه انجام می دیم یک ارزش افزوده درست کنیم.تو همین فکر ها بودم که دیدیم تو اینترنت بحث های زیادی در این مورد است و حتی! مایکروسافت یک محصول برای چیزی شبیه این مساله دارد.محصولی به نام biztalk.اگه تو اینترنت یه سرچ کنید خیلی چیزا پیدا میشه.سرچی مثل : email processing business
راستی این سایت هم ایده های جالب زیادی داره :
http://www.business-opportunities.biz

۱۳۸۸ مرداد ۲۶, دوشنبه

خواهر داشتن بهتر است یا برادر داشتن؟

تحقیقات جدید روانشناسی در انگلستان نشان می دهد داشتن خواهر موجب رضایت و خوشبینی بیشتر در زندگی می‌شود اما با داشتن برادر چنین حالتی رخ نمی دهد.

در این تحقیقات مشخص شده که بزرگ شدن با دست‌کم یک دختر در خانواده، فرد را قادر می‌سازد تا با توانایی بیشتر بر مشکلات خود فائق آید فارق از اینکه آن فرد دختر یا پسر باشد. روانشناسان دریافتند که "خواهران موجب تقویت روابط باز و دوستانه و همبستگی در خانواده می‌شوند در حالیکه به نظر می‌رسد برادران نقش مخالف را دارا هستند". همچنین دخترانی که دارای خواهر هستند بیشتر مستقل و موفق هستند. این مسئله خصوصا در خانواده‌هایی که پدر و مادر جدا شده‌اند به وضوح دیده می‌شود که وجود خواهر باعث اعتماد به نفس و نهایتا سلامت روانی بیشتر خواهر یا برادر دیگر شده است.
نظرات
"